Cross DJ Free

3.3.6

4.1

8

Profesyonel DJ'ler için bir uygulama

886.5k

Bu uygulamayı oyla

Cross DJ Free geliştiricilerinin kendi sözcükleri ile, “Android’de ilk profesyonel DJ uygulamasıdır”: bu da ayrıcalıklı ses performansı ile mükemmel eşleştirilmiş parçaları karıştırmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

Cross DJ kullanıcılarının ilk fark edeceği şey uygulamanın Androidinizi gerçek bir seslendirme masasına çevirdiği olacaktır (bu özellikle tabletlerde doğrudur). Cross DJ’in tüm kontrolü sezgiseldir ve gözle görülür şekilde sağdadır ya da çok kolayca erişilebilirdir.

Cross DJ’in özellikleri arasında, iki sanal turntable, bir adet crossfader, üç-bantlı EQ’lu bir komple karıştırıcı, otomatik döngüler, geçiş modu, bir XY efekt bloğu, 16 sıra bloğu, ve bir çok sanal kısa yolu sizin en çok kullanılan araçlarınız arasında bulacaksınız. Ayrıca, MP3 ve AAC formatında şarkıları kolaylıkla yükleyebilir ve cihazınızın kütüphanesine direkt olarak ihraç edebilirsiniz.

Cross DJ Free kendi full sürümünden bile daha iyi olan yüksek güçlü müzik yaratma aracıdır. Diğer bir deyişle, bu sürüm ödemeli olan uygulamanın içinde bulabilecekleriniz içinden sadece küçük bir kısmını sunmaktadır.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X